Teknik Servis için Profesyonel Destek

Teknik Servis Merkezi

Hakkımızda

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Teknik Servisi işini Severek yapmaktayız ve Kalite, güven ile Hizmet vermekteyiz, Şirketimiz Hizmetleri Arasında yer Alan Hizmetlerimiz Kombi servisiKlima ServisiBeyaz Eşya Servisi ve Brulör ve Kazan ServisiPetek Temizleme ServisiKlima Montaj Servisi, Olarak Özel Teknik Servis Hizmeti veriyoruz. Şirketimiz çalışanları Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır. Teknik servis Hizmetleri için İletişim ve ya bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaramız,  444 3 986

Randevu Sistemi;

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek geliş sağlamaktadır. 

Servis;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya e-posta yolu ile size iletilir.