Teknik Servis için Profesyonel Destek

Teknik Servis Merkezi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Arnavutköy Kombi Servisi Yılmaz Teknik Servis Olarak Arnavutköy Ve Mahallelerinde Marka Model Farketmeksizin Hertürlü Kombi Arıza, KombiTamiri Kombi Bakımı,Arnavutköy Petek Temizliği, Konusunda 7/24 Hizmetinizdeyiz.Firmamız Çalışanları Kombi Alanında MYK Belgeli Uzman,Güvenilir, Güleryüzlü Ve Saygılı Kadrodan Oluşmaktadır.Firmamız 20 Yıllık GüvenceVe Tecrübe İle (Vergi Mükellefi) Kurumsal Bir Firmadır.Ayrıca 1 Yıl Garantili 2. İkinci el Kombi satışı Hizmetimizde Mevcuttur.Kombi Dair Tüm İhtiyaçlarınızda En Yakın Arnavutköy Kombi Servisi Merkezimizi.7 Gün 24 Saat  444 3 986  Telefon Numaramızdan İletişim e Geçebilirsiniz.

Randevu Sistemi; 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. İşlem Sonrası VVhatsapp Üzerinden Firma Ve Usta Bilgileri,Yapılan İşlem, Alınan Ücret,Değişen Parça Ve Garanti Süresinin Yazılı Olduğu Bilgi İşlem Fişimizi İletiyoruz.Çalışma Sistemimiz Şeffaf Bir Okadarda Müşteri Bilgilerimiz Saklıdır.

Servis;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya e-posta yolu ile size iletilir.

Arnavutköy Kombi Servisi

Hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, bakımı, arızası, Satış , ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. Şirketimiz kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde Şirketimiz 1 yıl Garanti vermektedir.

Arnavutköy Kombi Servisi

İstanbul Arnavutköy de ve mahallelerine Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan Şirketimiz ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bazı marka ve modeller aşağıda sıralanmıştır,

Arnavutköy Petek Temizliği

Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

Petek Temizliği Makine İle Yapılır.Yine Duruma Göre Kombi,nin Yada Banyodaki Uygun Yerden Makine Bağlanır Ve 1 Tane Petek Açık Bırakılır.Ve Basınçlı Ve İlaçlı Su İle temizlenir. Daha Sonra Temizlenen Petek Kapatılır Ve Diğer Peteğe Aynı İşlem Uygulanır.Bu İşlemler Tüm Petekler Temizlenene Kadar Devam Eder

Petek Temizliği Ne Sıklıkta Yapılır ? Ve Gereklimidir?

Petek Temizliği En Az Yılda Bir Kez Mutlak Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Kombi Bakımı Ve Petek Temizliği Yaptırdığınızda Kombi Ve Peteklerinizin İlk Günki Kadar Verimli Çalıştığını Farkedeceksiniz.Ayrıca Faturanızdaki %20 Tasarruf Edeceğinizden Emin Olabilirsiniz.

Petek Temizliğinde İlaç Kullanmak Doğrumudur ?

Petek Temizliğinde Kullanılan İlacın İçeriğine Göre Ve Peteklerin Durumuna Göre İlaç Kullanılması Yada Kullanılmaması Gerekir. Petekleriniz Eski İse İlaç Kullanmak Pek Doğru Bir Karar Değildir.Peteklerinizde Paslanma Var ise İlaç Pası Söker Atar Ve Petekleriniz Su Akıtabilir.Detaylı Bilgi İçin 444 3 986 Arayınız.

İlgili İçerik;

Kombi Servisi Arnavutköy

Hizmet verdiğimiz mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır

Arnavutköy Bölge Servisi

Kombi servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Kombi için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaramız, 444 3 986

Kombi Arızaları ve Çözümleri Arnavutköy Kombi Tamircisi

- Arnavutköy Akış Şalteri Kombi Tamiri
- Arnavutköy Ateşleme Elektrodu Kombi Tamiri
- Arnavutköy ByPass Diyafram Kombi Tamiri
- Arnavutköy Doldurma Musluğu Kombi Tamiri
- Arnavutköy Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Tamiri
- Arnavutköy Elektronik Kart (Anakart) Kombi Tamiri
- Arnavutköy Emniyet Ventili Kombi Tamiri
- Arnavutköy Eşanjör Kombi Tamiri
- Arnavutköy Plakalı Eşanjör Kombi Tamiri
- Arnavutköy Baca Fan Kombi Tamiri
- Arnavutköy Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Kombi Tamiri
- Arnavutköy Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) Kombi Tamiri
- Arnavutköy Gösterge (Manometre) Kombi Tamiri
- Arnavutköy Hava Prujörü Kombi Tamiri
- Arnavutköy Üç Yollu Vana Kombi Tamiri
- Arnavutköy Kılcal Boru Kombi Tamiri
- Arnavutköy NTC (Sensör) Kombi Tamiri
- Arnavutköy Pompa Kombi Tamiri
- Arnavutköy Prosestat Kombi Tamiri
- Arnavutköy Swich Kombi Tamiri
- Arnavutköy Basınç Sondası Kombi Tamiri
- Arnavutköy Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Tamiri
- Arnavutköy Tribün Kombi Tamiri
- Arnavutköy kombi Kart Tamiri