Teknik Servis için Profesyonel Destek

Teknik Servis Merkezi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Bağcılar Kombi Servisi Kurumsal 7/24 Kombi Teknik Servisi işimizi Severek yapmaktayız. Teknik Servis Merkezi Olarak Kalite, güven ile Hizmet vermekteyiz, Şirketimiz Bağcılar ve Mahallelerine Kombi Servisi,Bağcılar Kombi bakımı, Kombinizin Bakımını Yaptırmak İçin Arıza Yapmasını Beklemeyin Çünkü Bakım Yapılmadığında Arızalanan Herhangi Bir Parça Farklı Parçaların Arıza Yapmasına Sebep Olabilir.Ayrıca Düzenli Kombi Petek Temizliği Bakımı Yapıldığı Takdirde Doğalgaz Faturasında Düşüş Olduğunu Fark Edeceksiniz.Bağcılar Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Şirketimiz Bağcılar Kombi Servisi Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.Ayrıca Bir Yıl Garantili Montaj Dahil 2. El Kombi Satışımız Mevcuttur..Bağcılar Kombi Servisi Olarak Siz Değerli Müşterilerimize 1 Telefon Kadar Yakınız..Kombi Servisi İhtiyacınız Olduğunda 444 3 986 Bize 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz....

Randevu Sistemi; 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Servis;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya e-posta yolu ile size iletilir.

Bağcılar Kombi Servisi

Hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, bakımı, arızası, Satış , ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. Şirketimiz kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde Şirketimiz 1 yıl Garanti vermektedir.

Bağcılar Kombi Servisi

İstanbul Bağcılar da ve mahallelerine Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan Şirketimiz ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bazı marka ve modeller aşağıda sıralanmıştır,

Bağcılar Petek Temizliği

Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

Petek Temizliği Makine İle Yapılır.Yine Duruma Göre Kombi,nin Yada Banyodaki Uygun Yerden Makine Bağlanır Ve 1 Tane Petek Açık Bırakılır.Ve Basınçlı Ve İlaçlı Su İle temizlenir. Daha Sonra Temizlenen Petek Kapatılır Ve Diğer Peteğe Aynı İşlem Uygulanır.Bu İşlemler Tüm Petekler Temizlenene Kadar Devam Eder

Petek Temizliği Ne Sıklıkta Yapılır ? Ve Gereklimidir?

Petek Temizliği En Az Yılda Bir Kez Mutlak Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Kombi Bakımı Ve Petek Temizliği Yaptırdığınızda Kombi Ve Peteklerinizin İlk Günki Kadar Verimli Çalıştığını Farkedeceksiniz.Ayrıca Faturanızdaki %20 Tasarruf Edeceğinizden Emin Olabilirsiniz.

Petek Temizliğinde İlaç Kullanmak Doğrumudur ?

Petek Temizliğinde Kullanılan İlacın İçeriğine Göre Ve Peteklerin Durumuna Göre İlaç Kullanılması Yada Kullanılmaması Gerekir. Petekleriniz Eski İse İlaç Kullanmak Pek Doğru Bir Karar Değildir.Peteklerinizde Paslanma Var ise İlaç Pası Söker Atar Ve Petekleriniz Su Akıtabilir.Detaylı Bilgi İçin 444 3 986 Arayınız.

İlgili İçerik;

Kombi Servisi Bağcılar

Hizmet verdiğimiz mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır

Bağcılar Bölge Servisi

Kombi servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Kombi için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaramız, 444 3 986

Kombi Arızaları ve Çözümleri Bağcılar Kombi Tamircisi

- Bağcılar Akış Şalteri Kombi Tamiri
- Bağcılar Ateşleme Elektrodu Kombi Tamiri
- Bağcılar ByPass Diyafram Kombi Tamiri
- Bağcılar Doldurma Musluğu Kombi Tamiri
- Bağcılar Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Tamiri
- Bağcılar Elektronik Kart (Anakart) Kombi Tamiri
- Bağcılar Emniyet Ventili Kombi Tamiri
- Bağcılar Eşanjör Kombi Tamiri
- Bağcılar Plakalı Eşanjör Kombi Tamiri
- Bağcılar Baca Fan Kombi Tamiri
- Bağcılar Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Kombi Tamiri
- Bağcılar Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) Kombi Tamiri
- Bağcılar Gösterge (Manometre) Kombi Tamiri
- Bağcılar Hava Prujörü Kombi Tamiri
- Bağcılar Üç Yollu Vana Kombi Tamiri
- Bağcılar Kılcal Boru Kombi Tamiri
- Bağcılar NTC (Sensör) Kombi Tamiri
- Bağcılar Pompa Kombi Tamiri
- Bağcılar Prosestat Kombi Tamiri
- Bağcılar Swich Kombi Tamiri
- Bağcılar Basınç Sondası Kombi Tamiri
- Bağcılar Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Tamiri
- Bağcılar Tribün Kombi Tamiri
- Bağcılar kombi Kart Tamiri