Teknik Servis için Profesyonel Destek

Teknik Servis Merkezi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi Kurumsal 7/24 Teknik Servisi işimizi Severek yapmaktayız ve Kalite, güven ile Hizmet vermekteyiz, Şirketimiz Bahçelievler ve Mahallelerine Kombi Servisi, Marka Model Farketmeksizin Bahçelievler Kombi bakımı, Bahçelievler Kombi Tamiri, Kombinizin Bakımını Yaptırmak İçin Arıza Yapmasını Beklemeyin Çünkü Bakım Yapılmadığında Arızalanan Herhangi Bir Parça Farklı Parçaların Arıza Yapmasına Sebep Olabilir.Ayrıca Düzenli Kombi Petek Bakımı Yapıldığı Takdirde Doğalgaz Faturasında Düşüş Olduğunu Fark Edeceksiniz.Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Şirketimiz Bahçelievler Kombi Servisi Ayrıca 1 Yıl Garantili 2. El Kombi Satış Hizmetimizde Mevcuttur.Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.Unutmayın Sizlere 1 Telefon Kadar Yakınız Kombi Servis İhtiyacınız Olduğunda 7/24    444 3 986 Bizi Arayabilirsiniz... 

Bahçelievler Bölge Kombi Servisi

Randevu Sistemi; 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Servis;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya e-posta yolu ile size iletilir.

Bahçelievler Kombi Servisi

Hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, bakımı, arızası, Satış , ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. Şirketimiz kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde Şirketimiz 1 yıl Garanti vermektedir.

Bahçelievler Kombi Tamircisi

İstanbul Bahçelievler de ve mahallelerine Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan Şirketimiz ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir.

En Yakın Kombi Servisi

Kombi servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Kombi için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaramız, 444 3 986

Bahçelievler Kombi Bakımı

Bahçelievler Ve Mahallelerinde Her Marka Kombi Tamir Hizmeti Vermekteyiz.Kombi Servisi İhtiyacınız Olduğunda 7 Gün 24 Saat              Bizi  444 3 986 Telefon Numarasından arayabilir teknik Destek Alabilirsiniz.Unutmayın Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız....

Bahçelievler Kombi Petek Temizliği 

Kombi Bakımı Petek Temizliğini Mutlaka Yılda En az Bir Kez Yaptırmalısınız. Kombi Bakımı Yapıldığı Takdirde Kombinizin İlk Günki Kadar Verimli Çalıştığını Göreceksiniz.

Kombi Bakımında Neler Yapılır ?

Fan Temizliği, Filitre Temizliği, Ateşleme Elektrotları Bakımı,Tank Basınç Ayarı, Gaz ayarı, Baca Temizliği, İyon Çubukları Bakımı, Pompa Ayarı, Ve Genel Temizliği Yapılır..  

Bahçelievler İkinci El Kombi Satışı (2.El Kombi Satışı Montajı )