Teknik Servis için Profesyonel Destek

Teknik Servis Merkezi

Kombi Servisi

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

444 3 986

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Bakırköy Kombi Servisi, Yılmaz Teknik Servis Olarak Bakırköy Ve Mahallelerinde 7 Gün 24 saat Kombi Servis Hizmeti Veriyoruz.Alanın da Uzman Tenisyen Ekiplerimiz Garantili,Güvenilir,Ve Şeffaf Kurumsal Hizmet Vermekteyiz.İşlem Sonrası VVhatsapp Üzerinden Telefonunuza Üzerinde Firma, Usta Bilgileri Yapılan İşlem Alınan Ücret Değişen Parça Garanti Süresi Bilgilerinin Yazdığı Bir Bilgi İşlem Fişi İletiyoruz.Kombiinizin Markası Modeli Ne Olursa Olsun Saatler İçinde Ve Yerinde Müdahale Ediyoruz. Bakırköy Kombi Servisi,Bakırköy Kombi Tamiri, Bakırköy Bölge servisi,Bakırköy Kombi Petek Temizliği,  Yıllık Periyodik Kombi Bakımı, Ve Ayrıca 1 Yıl Garantili 2. El İkinci El Kombi Satışı  Montajı Hizmeti de sunuyoruz.Detaylı Bilgi İçin 724 Bizi 444 3 986 Numaradan Arayabilirsiniz.Teknik Servisi işini Severek yapmaktayız Herzaman Önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir. Kalite, güven ile Hizmet vermekteyiz, 

Randevu Sistemi; 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden Yarım Saat öncesinden sizi bilgilendirerek müsait Zamanınıza göre geliş sağlanmaktadır. 

Servis;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya e-posta yolu ile size iletilir.

Bakırköy Kombi Servisi

Hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, bakımı, arızası, Satış , ikinci el (2.el) onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. Şirketimiz kurumsal hizmet sağlamaktadır. Yapılan işlemlerde Şirketimiz 1 yıl Garanti vermektedir.

Bakırköy Kombi Servisi

İstanbul Bakırköy de ve mahallelerine Kombi Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi işinde Uzman konumda yer alan Şirketimiz ve Bünyesinde çalışan ustalarımız dikkat ve disiplinli hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bazı marka ve modeller aşağıda sıralanmıştır,

Bakırköy Petek Temizliği

Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

Petek Temizliği Makine İle Yapılır.Yine Duruma Göre Kombi,nin Yada Banyodaki Uygun Yerden Makine Bağlanır Ve 1 Tane Petek Açık Bırakılır.Ve Basınçlı Ve İlaçlı Su İle temizlenir. Daha Sonra Temizlenen Petek Kapatılır Ve Diğer Peteğe Aynı İşlem Uygulanır.Bu İşlemler Tüm Petekler Temizlenene Kadar Devam Eder

Petek Temizliği Ne Sıklıkta Yapılır ? Ve Gereklimidir?

Petek Temizliği En Az Yılda Bir Kez Mutlak Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Kombi Bakımı Ve Petek Temizliği Yaptırdığınızda Kombi Ve Peteklerinizin İlk Günki Kadar Verimli Çalıştığını Farkedeceksiniz.Ayrıca Faturanızdaki %20 Tasarruf Edeceğinizden Emin Olabilirsiniz.

Petek Temizliğinde İlaç Kullanmak Doğrumudur ?

Petek Temizliğinde Kullanılan İlacın İçeriğine Göre Ve Peteklerin Durumuna Göre İlaç Kullanılması Yada Kullanılmaması Gerekir. Petekleriniz Eski İse İlaç Kullanmak Pek Doğru Bir Karar Değildir.Peteklerinizde Paslanma Var ise İlaç Pası Söker Atar Ve Petekleriniz Su Akıtabilir.Detaylı Bilgi İçin 444 3 986 Arayınız.

İlgili İçerik;

Kombi Servisi Bakırköy

Hizmet verdiğimiz mahalleler Aşağıda Sıralanmıştır

Bakırköy Bölge Servisi

Kombi servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Kombi için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis Hizmetleri için bizi arayın Çağrı Merkezi Telefon Numaramız, 444 3 986

Kombi Arızaları ve Çözümleri Bakırköy Kombi Tamircisi

- Bakırköy Akış Şalteri Kombi Tamiri
- Bakırköy Ateşleme Elektrodu Kombi Tamiri
- Bakırköy ByPass Diyafram Kombi Tamiri
- Bakırköy Doldurma Musluğu Kombi Tamiri
- Bakırköy Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Tamiri
- Bakırköy Elektronik Kart (Anakart) Kombi Tamiri
- Bakırköy Emniyet Ventili Kombi Tamiri
- Bakırköy Eşanjör Kombi Tamiri
- Bakırköy Plakalı Eşanjör Kombi Tamiri
- Bakırköy Baca Fan Kombi Tamiri
- Bakırköy Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Kombi Tamiri
- Bakırköy Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) Kombi Tamiri
- Bakırköy Gösterge (Manometre) Kombi Tamiri
- Bakırköy Hava Prujörü Kombi Tamiri
- Bakırköy Üç Yollu Vana Kombi Tamiri
- Bakırköy Kılcal Boru Kombi Tamiri
- Bakırköy NTC (Sensör) Kombi Tamiri
- Bakırköy Pompa Kombi Tamiri
- Bakırköy Prosestat Kombi Tamiri
- Bakırköy Swich Kombi Tamiri
- Bakırköy Basınç Sondası Kombi Tamiri
- Bakırköy Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Tamiri
- Bakırköy Tribün Kombi Tamiri
- Bakırköy kombi Kart Tamiri